WhatsApp Mesaj Gönder
3M Reflektif Şerit ( Fosfor Şerit ) Büyük Resim

3M Reflektif Şerit ( Fosfor Şerit )

ST00883

Yeni Ürün

Özellikleri
Şerit Rengi Kırmızı Reflektif Şerit
Araç Üzerinde Kullanılabilecek Konum Arka
Kullanım Alanı Sert Yüzeyler Üzerinde
Uygun Uygulama Yüzeyleri ve Malzemeler Alüminyum, Paslanmaz Çelik, Oto Boyası
Maksimum Dayanıklılık 8 Yıl
Yapışkan Cinsi Şeffaf, Basınca Duyarlı. Çok hızlı ve kolay uygulanır
Regülasyon ECE 104 Uyumlu ( E Belgeli )
Ürün Yapısı Yüksek reflektiviteye sahip mikro prizmatik malzeme
Rulo Boyutu 55mm x 50m
E Logosu Vardır (104R - 00821)

ECE 104 Nedir?
ECE 104, ağır vasıta araçlar üzerindeki retro-reflektif işaretlemelerin kullanımını düzenleyen uluslararası bir yönetmeliktir. Pek çok Avrupa ülkesi tarafından halihazırda uygulamaya geçirilmiştir. Eğer ağırlığı 7,5 tonun üzerindeki bir agır vasıta ya da 3,5 ton üzerindeki bir römorka sahipseniz, bu yönetmelik konusunda bilgi sahibi olmanız önemle tavsiye olunur.

ECE 104 Ne Zaman Yürürlüğe Giriyor?
ECE 104 yönetmeliği hali hazırda var olmakla beraber, Temmuz 2011 itibariyle, Avrupa Birliğine üye ve anlaşmalı bir çok ülkedeki 7,5 ton üzerindeki ağır vasıta ya da 3,5 ton üzerindeki römorklarda zorunlu hale gelmiştir.

E Logosu Nedir?
E logosu olmayan ürünler yönetmelik ile uyumlu değildir. Reflektif Şeritlerimiz, araç üzerine uygulanabilecek en parlak malzeme kategorisi olan “Kategori C” (kontür) sınıfının tüm reflektif gerekliliklerini sağlamaktadır.

300-450 cd/lx/m2 değerlerindeki retroreflektivite katsayıları ile bu reflektif ürünler sadece kontür işaretlemesinde kullanılabilmektedir.

ECE 104 yönetmeliğine uyan retro-reflektif malzemeler “E” logosu ile tanımlanmaktadır. Bu sembol, ürünlerin bağımsız ve yetkili bir merkez tarafından test edilip onaylandığını ve ECE 104’ün tüm gerekliliklerini sağladığını belgeler.

 

Sahte ürünlere karşı sizi uyarıyoruz...

Orjinal 3M Reflektif Şeritlerin ( Reflektörlü Bantların ) görüş mesafeleri 1000 metreye ulaşırken, sahte 3M Reflektif Şeritlerde ( Reflektörlü Bantlarda ) görüş mesafesi 10 metreye kadar düşmektedir. 

Unutmayın satın almakta olduğunuz ürün Hayat Kurtarmak amacıyla tasarlanmıştır...

Güvenli sürüş için orjinal ürünleri tercih edelim...

Trafik Hayattır...

Vizeye Uygun 3M Kırmızı Reflektif Şerit Online Satışı, Tüvtürk Araç Muayeneye E Belgeli 3M Reflektörlü Bant, E Onaylı 3M Kırmızı Reflektörlü Şerit, 3M Tır Reflektörü, 3M Fosfor